Partnerzy biznesowi
SHAUSHA SPORT CLUB

Fantastyczna okolica tuż obok Gliwic, dogodny dojazd z całego Śląska, tuż przy zjeździe z A1, DK 88 i A4. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, smogu i hałasu. Tylko u nas zagrasz w squash na jedynych w Polsce 3 klimatyzowanych ASB Game Court z możliwością przesuwania ścian i utworzenia w krótkim czasie 2 kortów do gry w debla, lub przekształcenie ich w największą salę fitness na Śląsku. Dzięki mobilnym ścianom, masz szansę zagrać również w najszybszą grę rakietową świata- jaką jest Badminton. Duży odstęp pomiędzy kortem a ścianą gwarantuje komfort, a odpowiednia wysokości hali umożliwi zagrania najwyższych lotów. Ściany hali pomalowane są na jednolity kolor, na którym łatwo jest śledzić każdy ruch lotki.

SHAUSHA Sport Club oferuje najwyższej jakości 2 otwarte korty tenisowe o doskonałej nawierzchni z trawy syntetycznej. Zastosowana trawa SIT-IN TENNIS 15 SUPER jest nawierzchnią do profesjonalnej gry w tenisa,posiadającą certyfikat ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisa). Trawa wykonana jest z włókien polipropylenowych, które nadają nawierzchni odpowiednią sprężystość, a wypełnienie z piasku kwarcowego tworzy przyjazny materiał amortyzujący dla obciążeń stawów użytkowników. Parametry techniczne zastosowanej nawierzchni stawiają ją w czołówce najlepszych traw do gry w tenisa na rynku światowym.

Trenerem tenisa w SHAUSHA Sport Club jest wielokrotny zwycięzca wielu międzynarodowych turniejów tenisowych w grze pojedynczej, deblowej, mieszanej i drużynowej – Tadeusz Czapelski.

W grafiku fitness SHAUSHA Sport Club znajdziecie Państwo różnorodne formy zajęć: począwszy od relaksującego Pilatesu, poprzez Fat Burning,na energetycznym CrossTreningu, Boot-Campie i zajęciach grupowych na TRX skończywszy. W naszej ofercie są również zajęcia wzmacniające mięśnie, kształtujące i rzeźbiące sylwetkę:Tabata, TBC, Circuit Trening, Sztangi.

SHAUSHA Sport Club to również nowoczesna siłownia z najwyższej klasy sprzętem sportowym firmy PRECOR. Każda maszyna jest dwufunkcyjna, ćwiczy dwie partie mięśniowe. Pierwszy trening tzw wprowadzający, w naszej siłowni zawsze odbywa się według wskazówek i pod okiem trenera personalnego.

Jedną z atrakcji naszego klubu jest pokój relaksacyjny z sauną fińską, na podczerwień oraz tarasem, gdzie przy muzyce, zielonej herbacie lub koktajlu owocowym mogą Państwo naładować swoje akumulatory na następne dni.

Obiekt jest całkowicie klimatyzowany i uzbrojony w Wi- Fi.

Zapraszamy do uprawiania zajęć fitness na świeżym powietrzu !

Wizytówką SHAUSHA Sport Club jest profesjonalna i miła obsługa a także indywidualne podejście do klienta. Aktywny wypoczynek, restauracja z ogródkiem, to wszystko znajdziesz w Shausha Sport Club w Szałszy k. Gliwic.

SHAUSHA SPORT CLUB leży na szlaku dwóch najciekawszych w naszym rejonie tras rowerowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich cyklistów na przystanek SHAUSHA. Jeżeli pogoda nie pozwala na jazdę w terenie zapraszamy na dłuższy postój…

Strona WWW: http://www.shausha.pl/

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy