Hybryd Sp. z.o.o - partnerem strategicznym!

Miło nam poinformować, iż Zarząd Klubu podpisał ponownie umowę z Partnerem Strategicznym, który będzie głównym udziałowcem i pomostem ku miejmy nadzieję świetlanej przyszłości. Hybryd Sp. z o.o. z Pyskowic to ogólnokrajowe przedsiębiorstwo trudniące się produkcją opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego.

To jedno z największych przedsiębiorstw w naszej Gminie zatrudniające ponad 220 osób zostało założone w 1986 roku pod nazwą: Przedsiębiorstwo Projektowania i Produkcji Urządzeń Elektronicznych Hybryd sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu. Produkowało wówczas układy hybrydowe grubowarstwowe dla potrzeb urządzeń medycznych, później ofertę rozszerzono o zastosowania w urządzeniach sygnalizacyjnych dla kolejnictwa, a następnie dla motoryzacji. W roku 1996 siedziba firmy została przeniesiona do Pyskowic. Rozbudowie uległ park maszynowy. Technologię produkcji rozszerzono o montaż układów na płytkach PCB. Od 1997 roku poszerzono asortyment produkowanych wyrobów o układy elektroniczne do zasilania świetlówek elektroluminescencyjnych tzn. stateczniki elektroniczne i moduły awaryjne. W trakcie ciągłego doskonalenia wyrobów wprowadzono do produkcji układy zasilania oświetlenia awaryjnego wyposażone w interfejs cyfrowy. Większość produkcji oparta jest o własne konstrukcje, opracowane w dziale konstrukcyjnym. Wysoką jakość produktów i usług potwierdza Certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

Liczne nagrody jakie otrzymał na arenie krajowej nasz nowy Partner zawdzięcza świetnej załodze oraz nowoczesnym rozwiązanią.

"Szczególne podziękowania kieruję na ręce Zarządzających Hybryd Sp. z o.o., którzy po raz kolejny wyrazili aprobatę dla naszego przedsięwzięcia i których nie trzeba było „namawiać” do tak szczytnej inicjatywy. Razem możemy wiele, a Ja wraz z Zarządem oraz drużyną deklarujemy, iż poprzez swoje sukcesy będziemy promować na arenie krajowej HYBRYD PYSKOWICE. Po raz kolejny zatem nasza drużyna w zamian za pomoc ze strony włodarzy Hybryd Sp. z o.o. przyjmie nazwę FC Remedium Hybryd Pyskowice i występować będzie na halach całego kraju pod tą właśnie nazwą. Oprócz tych działań obaj Partnerzy mam nadzieję będą współpracować na linii organizacji zajęć dla pracowników Hybryd Sp. z o.o. i być może stworzenia drużyny środowiskowej pod tą samą nazwą. Mam nadzieję, iż nasza współpraca będzie trwać przez lata i razem osiągniemy sukces sportowo-organizacyjny." (mówi Prezes Rafał Barszcz).

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy