Wywiad z Tomkiem Misiakiem

Specjalnie dla Was wywiad z Tomkiem Misiakiem - MVP 2016. Zachęcamy do lektury!

1. Jak przyjmujesz tytuł MVP całego sezonu, spośród tylu dobrych zawodników naszej drużyny?
 Cieszę się z takiego wyróżnienia ale mimo wszystko i tak jestem zaskoczony ;)  Dziękuję całej drużynie, trenerom, całemu sztabowi, wszystkim związanym z klubem i kibicom, za cały wkład w ten sezon bo bez Was nie byłoby tej drużyny, i dziękuję kolegom z drużyny, bo pomogli w zdobyciu tego tytułu. Piłka to sport drużynowy - jednostki nie mają szans ;)

2. Jakie znaczenie ma to, iż głosowali na to kibice?
To cieszy najbardziej, ponieważ zawsze gramy dla naszej najlepszej w Polsce - PYSKOWICKIEJ PUBLICZNOŚCi. Serdeczne dzięki, że jesteście z nami - my zawsze zostawimy dla Was zdrowie i serce na boisku.

3. Jak oceniasz mijający sezon - jesteś z niego zadowolony?
Ubiegły sezon był raczej kiepskim w naszym wykonaniu, aczkolwiek zadanie które zostało postawione przed zespołem, czyli utrzymanie się w lidze zostało zrealizowane, pomimo wielu problemów, które często się pojawiały w czasie całego sezonu, więc można powiedzieć że było poprawnie ;)

4. Jakie plany na kolejny sezon i cele z naszą drużyną?
Przede wszystkim musimy się dobrze przygotować do kolejnego sezonu, bo jak pokazał poprzedni - bez dobrej podbudowy fizycznej są zbyt duże dysproporcje pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. W ubiegłym sezonie po prostu nie było na to czasu, ale myślę że teraz przepracujemy okres przygotowawczy jak należy i to zaprocentuje w lidze. Chciałbym, myślę jak wszyscy nasi zawodnicy grać jak najlepiej dla naszych kibiców i zrobić dużo lepszy wynik niż w tym sezonie. Dużo pracy przed nami i wszystko zależy od drużyny jak podejdzie do tematu. Uważam, że trzeba sobie stawiać poprzeczkę jak najwyżej, więc naszym celem będzie awans do Ekstraklasy. Co będzie ? - czas pokaże. Do zobaczenia w przyszłym sezonie :) pozdrawiam

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy