Tomasz Misiak – MVP Sezonu 2015/2016

Niezmiernie miło nam poinformować, iż zawodnikiem sezonu – czyli MVP, głosami naszych kibiców został Tomasz Misiak. Popularny Misiek strzelił w sezonie 8 bramek dokładając jeszcze więcej asyst, będąc mózgiem gry drużyny.
Tomasz Misiak

„Misiek” na co dzień pracownik naszej straży pożarnej oraz trener dzieci w FAP w przeszłości występował z Orzełkiem na piersi w Polskiej Reprezentacji Seniorów w Futsalu. Ponadto zdobywał Mistrzostwa Polski Młodzieżowe do lat 20 i występował m.in. w drużynach KSR Remedium Pyskowice, Radan Gliwice, Gwiazda Ruda Śląska oraz GAF Gliwice.

Jest to bodaj najbardziej utytułowany zawodnik futsalowy z Pyskowic w historii naszego miasta – już żywa legenda. Zatem serdecznie gratulujemy MVP - zdobycia tytułu najlepszego zawodnika w sezonie głosami kibiców – czyli tych najważniejszych. Przypomnieć należy, iż w zabawie głosowano ponad 200 razy, co czyni wynik bardzo okazałym. Miejmy nadzieję, iż w przyszłym sezonie „Misiek” dalej będzie prowadził nasz klub do sukcesów i kto wie być może awansu do Ekstraklasy.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy