I Turniej w strzelectwie o Puchar Mamuta

W sobotę odbyło się zakończenie sezonu naszej drużyny. Zakończenie było wyjątkowe gdyż nie odbyło się w restauracji czy też na hali, a na terenie Strzelnicy Bill w Dzierżnie. Piękna sceneria, łaskawa pogoda, namioty i stoliki. W zakończeniu wzięli udział zawodnicy wraz z rodzinami i szczególnie z dziećmi oraz nasi Sponsorzy jak i cały sztab organizacyjny – łącznie ponad 60 osób.

Na zgromadzonych gości czekała sowicie zastawiona kuchnia polowa z bigosem, gulaszem, żurkiem i kiełbaską z ogniska. Pyszne jedzenie zawdzięczamy m.in. Czarnej Flocie, restauracji Kwartet Łabędy oraz Chłodniom Europejskim. Punktem kulminacyjnym imprezy był turniej w strzelectwie z karabinu sportowego. Turniej był prowadzony w 3 kategoriach – Panowie, Panie i dzieci. Podczas kilkugodzinnego turnieju udział wzięło 50 uczestników. Na koniec ogłoszono wyniki.

Szczególnym zaskoczeniem było 1 miejsce w kategorii Pań, gdzie zawodniczka Julita Bystrzanowska (pracownik DRAMAX – naszego partnera) zdobyła pierwsze miejsce wśród Pań z wynikiem 84 pkt. Pokonała również tym samych prawie wszystkich mężczyzn – Panowie wstydźcie się. Tylko dwóch Panów miało w ciągu dnia lepszy wynik – 87 pkt uzyskał zawodnik naszego partnera sportowego ŚAF Obronców Pokoju - Tomasz Jureko oraz nasz Kierownik Jarosław Liberek – brawo Panowie.
Wśród dzieci 1 miejsce zdobył Paweł Szymiczek czyli syn naszego Partnera - Hertrans.

Śmiechu i dobrej zabawie nie było końca. Po turnieju dla odważnych organizator przygotował specjalną atrakcję. Po odsunięciu na bezpieczną odległość wszystkich dzieci i gości odbyła się sesja strzelecka z broni ostrej – najpopularniejszym karabinem na świecie – AK czyli popularnym Kałasznikowem. Zadanie to było tylko dla odważnych – strzelała również najodważniejsza tego dnia kobieta – Józefina i to z bardzo dobrym wynikiem.

W taki oto sposób zakończyliśmy pierwszy historyczny sezon mamutów – czasem burzliwy czasem wesoły ale na pewno udany.

Organizatorem jak i sponsorem zarówno była sekcja strzelectwa Huty Łabędy – LOK Dzierżno Strzelnica – Bill prowadzona przez Pana Stanisława Czarnobil. Jak się mogli przekonać nasi szanowni goście – osoba Pana Stanisława była kluczowa – humorem jak i profesjonalizmem doprowadził do świetnej zabawy oraz sytuacji jak to sam powiedział „statystkę mam następującą 100% żywych przyjechało, 100% żywych wyjedzie”. 100% wyjechało w zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Serdeczne podziękowania dla Pana Stanisława za ogromną pomoc w organizacji takiej imprezy. Impreza wyjątkowa bo nie jak na co dzień robią to inne kluby – czyli impreza zawodników samych i sztabu. Ważnym było, żeby w zakończeniu wzięły udział żony i dziewczyny piłkarzy jak i ich dzieci – w końcu to Szanowne Panie na co dzień muszą pilnować rodziny, gdy Panowie ciężko trenują. W tym miejscu wszystkim Panią naszych zawodników składamy serdeczne podziękowania za wyrozumiałość i cierpliwość.

Również i nasi zawodnicy mogli poznać naszych Sponsorów i odwrotnie. Za rok mamy nadzieję, na kolejną równie udaną imprezę.

A wszystkim naszym sympatykom wskazujemy – korzystajmy ze strzelnicy w Dzierżnie – blisko i komfortowo można sprawdzić się w boju.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy