Znamy zwycięzcę I Turnieju o Pucharu Mamuta

Jest nim... FC Remedium Hybryd Pyskowice! Ponownie w tym roku w finale piłkarskiej imprezy znalazły się drużyny pierwszoligowego FC Remedium Hybryd Pyskowice oraz od lat bardzo dobrze prowadzonego Domus Łabędy - tym razem w wersji OLD-STARS.

Ponownie o pierwszym miejscu zadecydowały "rzuty karne", które w turnieju o Puchar Mamuta zamieniono na sytuację oko w oko z bramkarzem, jak w hokeju, z środka boiska.

Ponownie pierwsi bramkę strzelili zawodnicy gliwickiego Domusu i ponownie w ostatniej minucie stratę odrobiło FC Remedium Hybryd Pyskowice.

I w końcu ponownie różnicą jednego gola w tym oryginalnym konkursie sytuacji sam na sam z bramkarzem lepsi okazali się piłkarze z Pyskowic.

Niespodzianki?

Pozostali półfinaliści - Dynamik Łabędy Gliwice oraz Zarząd naszego klubu - czyli dwie drużyny zaawansowane wiekowo. Jednak komentarze przeciwników "gramy z dziadkami" podziałały bardzo mobilizująco na Zarząd i Dynamika, którzy już w grupie wyeliminowali dużo młodszych rywali co było sporą niespodzianką, a niemałą sensacją zakończył się ćwierćfinał meczu Zarządu ze świetnie grającą tego dnia Futsal Akademią Pyskowice, która wymieniana była w gronie faworytów do zwycięstwa w całym turnieju.

Szczegółowe wyniki i opisy pozostałych drużyn będą regularnie publikowane na naszym profilu FB - zachęcamy do śledzenia funpage'a FC Remedium Hybryd Pyskowice.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy