Zwycięstwo na zakończenie sezonu

Wczorajszym meczem żegnamy się z pierwszoligowymi zmaganiami w naszym inaugurującym sezonie. Do ligowej tabeli dopisujemy 3 punkty po wygranej ze Stalą Mielec 7:6. Dziękujemy wszystkim za obecność i doping do ostatniego gwizdka! Zapraszamy do zapoznania się z relacją kibiców.

Na zakończenie sezonu wyjątkowa relacja. Od początku założeniem zespołu było, że gramy dla kibiców i to oni są w tym klubie dla nas najważniejsi. Relacje z meczów pisały już różne osoby, ale nigdy wcześniej nie pisali ich kibice. Do dzisiaj...

FC Remedium Hybryd Pyskowice VS Stal Mielec

Ostatni mecz sezonu... i to u nas na hali... trudno o lepszą motywację. Klub prosił o jak najwyższą frekwencje, z naszej strony chcieliśmy sprostać zadaniu. Zbiórka o 17;30 pod fontanną, idąc na hale zaczęliśmy już głośne śpiewy na całe miasto, na samym obiekcie poznaliśmy plan działania, i czekaliśmy na wyjście zawodników. Na młynie byliśmy w liczbie około 40 głów co jest bardzo dobrym wynikiem.

Na początku meczu zrobiliśmy biało-zieloną kartoniade, i od samego początku darliśmy gardła aż miło. po strzeleniu bramki w ruch poszła pirotechnika. Zabawa była przednia. Po przerwie dalej popędzaliśmy nasze mamuty. Zaprezentowaliśmy sektorówkę " zielona armia " wraz z pirotechniką i flagowiskiem. Po tej oprawie część z nas wdała się na gniazdko i zaprezentowaliśmy " druga strona odpowiada ". Po tym dołączyliśmy do reszty na gniazdku i pokazaliśmy jak się bawią Pyskowice. Nie brakowało też ciepłych słów w kierunku Mieleckiej Stali. Po meczu podziękowaliśmy zawodnikom za walkę i sezon a oni nam.

Sezon kończymy optymistycznie, mając nadzieję na lepszy następny, i szybki powrót Pyskowic do Ekstraklasy, i dziękujemy piłkarzom za walkę.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy