Clearex Chorzów obchodzi 20-lecie

22 stycznia odbyło się wielkie święto w Chorzowie - najbardziej zasłużony klub futsalowy w Polsce obchodził swoje 20-lecie. Z tej okazji odbyły się wielkie uroczystości i mecz pokazowy pomiędzy Clearexem Chorzów, a Chorzowskim Ruchem. Futsal wygrał zdecydowanie z dużą piłką 12-8, a mogło być znacznie więce).

Przypomnijmy, że Clearex to 5 krotny Mistrz Polski, finalista Pucharu UEFA, zdobywca Pucharu Polski, wielokrotny Młodzieżowy Mistrz Polski.

Serdecznie gratulacje od FC Pyskowice dla Clearexu.

Warto przypomnieć, iż kilku piłkarzy z Pyskowic grało niegdyś w drużynie Clearexu - są to choćby Michał Grecz, Piotr Łopuch, Patryk Piasecki, a Mateusz Omylak wciąż tam gra. Dwóch naszych zawodników Łukasz Borowski, Wojciech Pawlak też występowali w koszulce Clearexu, dziś grają u nas. Również nasz Trener - Rafał Barszcz, był szkoleniowcem w tym utytułowanym klubie przez 3 niepełne sezony - dochodząc do finału Pucharu Polski, współuczestnicząc w zdobyciu Młodzieżowego Mistrzostwa Polski U20 zdobywając je jako piłkarz niegdyś i jako Trener. Odchodząc z drużyny zostawił zespół na bardzo wysokim drugim miejscu. Teraz nasz Trener ma za zadanie utrzymać naszą młodą drużynę w pierwszej lidze. Także jako, że nasze miasto jeśli chodzi o futsal wiele zawdzięcza przyjaciołom z Chorzowa, składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy również do odwiedzania strony naszego jubilata

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy