Nowy Rok, nowe rozdanie – dzięki Ekipie z 2xm z Pyskowic mamy nową witrynę. Jak Wam się podoba?

Właśnie zakończyliśmy stary rok, który dla nas był wyjątkowy – pierwszy sezon i to od razu w półzawodowej 1 Lidze Polski. Zawodnicy dawali z siebie wszystko, na hali setki żywiołowo dopingujących kibiców. Były porażki i zwycięstwa – jednym słowem działo się naprawdę dużo. Teraz trzeba zrobić kolejny krok w przód – żeby nadążyć za postępem i wszystkim naszym sympatykom ułatwić śledzenie losów naszej dumy – drużyny Mamutów. Przedstawiamy Państwu nasza nową stronę internetową – nowoczesną i przejrzystą.

Możecie Państwo na niej zobaczyć naszych Partnerów, śledzić wyniki meczów, oglądać skróty z meczów, komentować. Wielkie wejście w nowy rok nie byłoby możliwe, gdyby nie nasz Pyskowicki Partner – firma 2xm. Nasz nowy Partner sam wyszedł z inicjatywą odświeżenia naszej stronki, nadania jej nowego oblicza i ułatwienia wszystkim sympatykom codziennego śledzenia poczynań naszych zawodników. Firma 2xm to prężnie działająca instytucja, która pomaga firmom rozwijać działalność w internecie, dostarczając strony WWW, sklepy internetowe i aplikacje. Oferują jakość i zaangażowanie całego zespołu, na każdym etapie pracy. Zapewniają wiedzę i doświadczenie w projektowaniu rozwiązań, które wzmocnią obecność firmy w internecie.

„Jako Prezes mogę potwierdzić, iż od pierwszych rozmów do czasów upublicznienie nowej witryny minęło naprawdę kilka dni – a jakość i szybkość prac była nieprawdopodobna. Nowoczesność, responsywność, ilość informacji, zastosowane rozwiązania - w zasadzie samemu nie trzeba było robić nic. Miło spotkać takich ludzi i to jeszcze z Pyskowic. Mamy nadzieję, iż wzajemna współpraca pozwoli na wspólną promocję obu podmiotów. Zachęcam zatem wszystkich naszych Partnerów, kibiców, sympatyków, właścicieli firm do korzystania z usług wyjątkowo kreatywnych ludzi.”

Wskazujemy, iż o naszym nowym Partnerze można dowiedzieć się wszystkiego ze strony www.2xm.com.pl. Jeśli potrzebujecie Państwo stworzyć lub odświeżyć własną stronę, promować się w internecie, instalować nowe aplikacje to serdecznie zapraszamy – nie mieliśmy w Pyskowicach i okolicy takiej instytucji – teraz już jest – więc zachęcamy. Prosimy również komentować naszą nową stronę i zgłaszać ewentualne sugestie.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy