Święta w Klubie

Działo się w ostatnich dniach w naszym Klubie. Ostatnie dni były bardzo interesujące w wydarzenia. Po kolei. W piątek w orientalnej restauracji Art-Sushi w Gliwicach odbyła się wigilia dla naszych Partnerów. Miejscem spotkania była restauracja Art-Sushi w Gliwicach czyli nasz Partner - specjalna sala w stylu orientalnym, odpowiednia muzyka, no i oczywiście świetne sushi.

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni, a była większość naszych Partnerów bez, których nasz Klub nie istniał by, przystąpiono do poczęstunku i do gorących rozmów o klubie, futsalu i wielu innych dziedzinach życia. Wszystkim Partnerom serdecznie dziękujemy, a właścicielom Art-Sushi należą się serdeczne podziękowania za udostępnienie lokalu i świetne jedzenie – naprawdę zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tej restauracji.

W sobotę z kolei przyszedł czas na wigilię klubową dla zawodników. Miejscem spotkania – Czarna Flota Pyskowice – czyli miejsce wyjątkowe dla futsalu w Pyskowicach – to wieloletnia współpraca i częste spotkania – Właściciele to nasi gorący Partnerzy i sponsorzy. Po obfitym i przepysznym posiłku były rozmowy o drużynie, o sporcie i o wielu żywych tematach. Atmosfera była świetna.

Od tygodnia ciężko trenujemy w ramach okresu przygotowawczego – jest wiele nowych twarzy, w tym miejmy nadzieję kilka wzmocnień. Jednak tajemnicę podtrzymamy dla wszystkich kibiców, a nowe twarze postaramy się zaprezentować na specjalnej konferencji prasowej. Dziś gramy sparing z zaprzyjaźnionym DOMUS FC. W środę specjalna jednostka treningowa w obiekcie sportowym Shausha Sport. Zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji o naszym klubie – dziękujemy.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy