Bumar Łabędy S.A. nowym partnerem!

Miło nam poinformować, iż Zarząd Klubu podpisał umowę z bodaj najbardziej rozpoznawalnym dla mieszkańców Pyskowic przedsiębiorstwem – Bumar Łabędy S.A. Oczywistym jest, że naszym kibicom nie ma co przedstawiać kim jest nasz nowy Partner. Od lat 80 ubiegłego wieku nastąpił ogromny wzrost Pyskowic, gdzie co trzecia-czwarta osoba pracowała w Zakładach Mechanicznych Bumar Łabędy.

Choć dziś ta liczba uległa zmniejszeniu to wciąż Zakłady Bumar Łabędy stanowią jedno z głównych miejsc zatrudnienia dla mieszkańców Pyskowic, a praktycznie każdy ma kogoś w rodzinie lub w najbliższym otoczeniu, który pracuje lub pracował w tym Zakładzie.

Historia naszego nowego Partnera jest bardzo długa i barwna. Zakłady Mechaniczne „BUMAR ŁABĘDY” S.A. są głównie producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Ponad 60-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania. Nasz nowy Partner bardzo chętnie przyjął prośbę naszego Klubu o współpracy, jako że Pyskowice i Bumar Łabędy to ogromna historia ludzi mieszkającym w naszym mieście i pracujących przez lata w niniejszym zakładzie. Cieszy nas, że tak duży Przedsiębiorca potrafi pomoc klubom sportowym co świadczyć może tylko o nowej wizji działania naszego Partnera oraz rozwoju poprzez promocję i sport. Wielu z naszych zawodników czy działaczy pracuje lub pracowało albo ma w rodzinie kogoś kto pracuje w Bumarze – dzięki pomocy finansowej naszego Partnera może działać i cieszyć naszych kibiców naszą grą. Jako Prezes Klubu bardzo serdecznie dziękuje za udzieloną pomoc. Bumar Łabędy S.A. od dziś będzie na wszystkich publikatorach Klubu, na banerach i strojach tak, aby promować wzajemną współpracę.

Gdyby ktoś z naszych partnerów lub kibiców chciał dowiedzieć się więcej o naszym nowym Partnerze zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera: www.bumar.gliwice.pl

Witamy w rodzinie FC Pyskowice !!!

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy