Porażka z Lublinem

Przegrywamy 3-5 z zespołem z Lublina. Niestety 3 zespół poprzedniego sezonu okazał się zbyt silny dla naszej drużyny - lub inaczej przyjął nasze prezenty, otworzył je i zawiózł do domu cenne 3 pkt. Spotkanie miało dwa oblicza: przed przewagą i przewagę.

Niestety fatalnie stracone bramki na początku pierwszej jak i drugiej połówki ustawiały mecz rywalowi sprawiając, iż cały czas musieliśmy gonić. Szczególnie bramka stracona w 3 minucie - nieudolna gra naszego obrońcy spowodowała, iż rywal mógł się cofnąć, a nasz zespół musiał gonić. Pomimo to w pierwszej połowie udało się zdominować rywala i stworzyć kilka dogodnych sytuacji czy to po stałych fragmentach gry czy przedłużony rzut karny. Niestety w ostatnich meczach skuteczność jest naszym najsłabszym punktem - dopiero świetną akcją i w końcu mocnym precyzyjnym strzałem popisał się Wojciech Pawlak. Było 1-1 do połowy choć wynik powinien być znacznie korzystniejszy. W drugiej połowy zgromadzeni licznie kibice oczekiwali jeszcze lepszej gry - lecz niestety ogromny błąd przy rzucie rożnym, jeden z naszych zawodników dostaje w rękę i rzut karny - tracimy bramkę na 2-1. Za chwilę szybka kontra i 3-1. Przy stanie 4-1 wycofujemy bramkarza - i niestety kolejny wielbłąd - tym razem naszego bramkarza - podczas zmiany z lotnym z bramkarzem. 5-1 wydaje się, że już po wszystkim - jednak świetna gra w przewadze sprawia, iż strzelamy na 5-2, 5-3, a za chwilę na 5-4 powinien wyprowadzić nas bardzo aktywny w tym meczu Pawlak - niestety pudłuje w dobrej sytuacji.

Końcowy wynik 5-3 dla rywala - niestety na własne życzenie. 1 Liga jednak wciąż dla nas za mocna. Pozostaje jedynie przeprosić naszych kibiców, że po raz kolejny nie mogli zobaczyć zwycięstwa naszej drużyny.