Porażka z Marexem

Przegrywamy u siebie 0-2 z Marexem Chorzów. Jak mocna jest 1 Liga Futsalu dla naszej drużyny przekonaliśmy się dzisiejszego wieczoru.

Po raz kolejny liga weryfikuje nasze umiejętności - brak okresu przygotowawczego i zgrania to po raz kolejny pięta achillesowa. Na przeciwległym biegunie drużyna rywala. Znacznie szybsza, silniejsza i wydolniejsza oraz zgrana i konsekwentna. Nie da się oszukać systemu i bez ciężkiej pracy wygrywać z mocnymi rywali. Zagraliśmy dziś tak jak nam rywal pozwolił - w pierwszej połowie zasłużone prowadzenie naszych rywali. Nie prezentowaliśmy tego co w ostatnich meczach.

W drugiej połowie tuż na początku, bo w 1 minucie tracimy bramkę na 2-0. I gonimy wynik, nasza gra wygląda lepiej, rywal szybko zdobywa 5 fauli, mamy przedłużony karny, nie strzelamy. Bramka rywala jak zaczarowana. Nawet wycofany bramkarz pomimo kilku dogodnych sytuacji nic nie daje. Nie umieliśmy dzisiejszego dnia strzelić bramki, rywal strzela minimum tego co miał, gdyż nasz bramkarz "Mały" mimo kontuzji broni nieprawdopodobnie. Nic trzeba zakasać rękawy, dalej pracować i w niedziele pokonać faworyta ligi.