JEST JEST JEST – Pierwsze zwycięstwo Mamutów

Mimo czwartku i późnej pory zgromadzeni tłumnie kibice obejrzeli pierwsze historyczne zwycięstwo naszego zespołu na hali w Pyskowicach.

Ostatnio zabrakło, może szczęścia, może umiejętności, ale wczoraj było już wszystko. Od początku przejęliśmy inicjatywę, rywal bronił się niewygodnie, bo bardzo głęboko. Pierwsze 10 minut to wzajemne badanie sił – mecz otworzył Tomasz Misiak. Później akcję meczu rozegrali nasi zawodnicy, którzy po szybkiej wymianie podań, strzelają bramkę – uczynił to nasz kapitan Tomasz Wolny po kapitalnej asyście bardzo walecznego tego dnia Patryka Mitkowskiego. Druga połowa to już dokończenie dzieła. Strzelamy kolejne trzy brami wyraźnie zmęczonym rywalom. Strzelcami Patryk Mitkowski po asyście świetnie grającego tego dnia Łukasza Lubczyńskiego, Krzysztof Mickiewicz po asyście Janickiego oraz Tymoteusz Tankowski. Odnosimy cenne zwycięstwo i miejmy nadzieję, iż nasza drużyna za tydzień 7 listopada w sobotę o godz. 18 znów dostarczy nam tylu emocji.

Dziękujemy kibicom, a szczególnie naszemu młynowi za nie zapomniany doping i już teraz zapraszamy w sobotę 7 listopada na halę mamutów.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy