Shausha - nasz nowy Partner

Miło nam poinformować, iż dnia 05.08.2015 r. Zarząd Klubu podpisał umowę z Shausha Sport Club. Ten super nowoczesny ośrodek położony w Szałszy pod Gliwicami będzie wspierał Klub jako partner techniczny oraz członek „KLUBU 20” poprzez udostępnienie swoich nowoczesnych sal treningowych, odnowy biologicznej oraz wykwalifikowanej kadry instruktorów. Oprócz tego Właściciel obiektu udostępni Zarządowi Klubu szereg voucherów i zaproszeń dla naszych partnerów biznesowych jak i kibiców celem wspólnej promocji zdrowego trybu życia.

Sam obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji tuż przy zjeździe z A1, DK 88 i A4. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, smogu i hałasu. Umożliwia pasjonatom zdrowego trybu życia ze skorzystania z wielu atrakcji w jednym miejscu. W tym obiekcie sportowym możesz:

  • pograć w squasha na jedynych w Polsce 3 klimatyzowanych ASB Game Court z możliwością przesuwania ścian i utworzenia w krótkim czasie 2 kortów do gry w debla, lub przekształcenie ich w największą salę fitness na Śląsku,
  • pograć w tenisa na profesjonalnym boisku pod okiem wybitnych instruktorów.

W grafiku fitness SHAUSHA Sport Club znaleźć Państwo mogą różnorodne formy zajęć: począwszy od relaksującego Pilatesu, poprzez Fat Burning, na energetycznym CrossTreningu, Boot-Campie i zajęciach grupowych na TRX skończywszy. W ofercie naszego nowego partnera są również zajęcia wzmacniające mięśnie, kształtujące i rzeźbiące sylwetkę: Tabata, TBC, Circuit Trening, Sztangi.

Po każdy wysiłku na uczestników czeka odnowa biologiczna, luksusowa restauracja, sieć wi-fi, klimatyzowane sale oraz wiele atrakcji i eventów organizowanych przez Dyrekcję.

Zapraszamy wszystkich partnerów klubu, kibiców oraz tych wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia do odwiedzania i korzystania z nowego, super nowoczesnego obiektu. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://www.shausha.pl lub na stronie klubu poprzez kliknięcie na pasku loga Shausha Sport Club.

Witamy na pokładzie.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy