Wywiad z Panem Adamem Krzesińskim

Drodzy Kibice dziś wywiad z Panem Adamem Krzesińskim Dyrektorem Handlowym Hybrydu, zapraszamy do lektury.

1. Czy może Pan krótko przedstawić czym jest Hybryd ??

Hybryd jest istniejącym od niemal 30 lat polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją oświetlenia dróg ewakuacyjnych. W przeciwieństwie do większości firm produkcyjnych, będących głównie montowniami tanich komponentów z Azji, wszystkie elementy naszych produktów są wykonywane w Polsce. Większość produkujemy sami, niektóre elementy pochodzą od polskich podwykonawców. W konsekwencji takiej formy działalności mamy wysokie zatrudnienie, wynoszące obecnie ponad 220 osób. Taka ilość pracowników, to nie tylko wysokie koszty pracy, które trzeba kompensować wzrostem sprzedaży i walką o utrzymanie poziomu cen - to także mała społeczność. To, jak ludzie postrzegają siebie w tej społeczności, oraz wartości, jakie ta społeczność reprezentuje mocno wpływa na ich poczucie satysfakcji. To bardzo ważne dla nas, by być jak najlepiej postrzeganym, nie tylko przez klientów ale także, a może zwłaszcza, przez naszych pracowników.

2. Co zdecydowało o podjęciu współpracy z naszym Klubem ??

Nasza firma działa w Pyskowicach od ponad 20 lat. W tym czasie przechodziliśmy przez wiele zawirowań. Jeszcze nie tak dawno, nie było by nas zwyczajnie stać na działalność społeczną. Dziś nasza sytuacja jest bardzo dobra, dlatego możemy sobie pozwolić na podjęcie działań non-profit. Jako duży pracodawca czujemy się zobowiązani, by zrobić coś dla lokalnej społeczności, w której funkcjonuje ponad połowa naszych pracowników. Wspieranie klubu można wskazać, jako cel PR-owy, czy marketingowy, ale osobiście wolę ukierunkowaną reklamę. Gdyby moim celem był marketing, środki skierowane do klubu, wykorzystałbym na reklamę w prasie branżowej, czy baner w sklepie elektronicznym. Wierzę, że klub da nam wiele powodów do dumy i radości, ale korzyści materialnych wynikających z tej współpracy nie oczekuję.

3. Jakie korzyści widzi Pan dla Hybryd Sp. z o.o. w związku ze współpracą z FC Pyskowice ?

Przede wszystkim liczę na wzrost zadowolenia naszych pracowników, utożsamiania ich pracodawcy z angażującym emocjonalnie sportem, z patriotyzmem lokalnym. Wiem, że wielu mieszkańców Pyskowic to zagorzali kibice dawnej drużyny z ekstraklasy. Jestem pewny, że pracownicy Hybrydu będący kibicami drużyny lub znający takich, będą zadowoleni z tego, że pracują u nas. To bardzo ważne. Zawsze szczyciliśmy się dobrą atmosferą w pracy - dziś chcemy pójść krok dalej i do poczucia bezpieczeństwa, dodać pracownikom coś, co pewnie można określić mianem dumy.

4. Czy Pan, jako jeden z Zarządzających firmą, będzie promował wśród pracowników futsal i zapraszał ich na nasze mecze lub wspólne treningi ??

Oczywiście, przedstawimy pracownikom harmonogram rozgrywek i terminy w jakich sala klubowa będzie dostępna. Myślę, że część zawodników ma dobry kontakt z naszymi pracownikami, więc niezależnie od działań ,,odgórnych" integracja obu środowisk powinna przebiegać dosyć płynnie.

5. Na koniec jakie oczekiwania ma Pan wobec naszego Klubu i jakie marzą się Panu sukcesy ??

Właśnie otrzymałem wiadomość, że zaczynamy w pierwszej lidze. Tooznacza, że trudniej będzie o zwycięstwa i trzeba mieć tego świadomość. Myślę, że dla beniaminka, nawet reaktywowanego, środek tabeli w pierwszym sezonie to cel wystarczająco ambitny, ale oczywiście ucieszy mnie wszystko powyżej.

Dziękujemy

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy