Futsal Klub Odra Opole 2:3 ITD24 Remedium Pyskowice

Emocje po wczorajszym spotkaniu już opadły, więc pora podsumować to, co wczoraj działo się w Hali Gwardii Opole.

Pierwsza połowa nie była pozytywna w naszym wykonaniu. Już w 2. minucie naszego bramkarza pokonał Thomas Skowronek i wyprowadził drużynę gospodarzy na prowadzenie. Potem mecz się wyrównał, obydwie ekipy stwarzały sobie swoje sytuacje, ale żadna ze stron nie potrafiła ich wykorzystać. Niestety na 3 sekundy przed zejściem na przerwę bramkę dla gospodarzy zdobył Stefan Karnatowski i do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:2.

Druga połowa to śmielsze ataki naszego zespołu, spokojne rozgrywanie piłki i szukanie okazji. Sygnał do ataku dał w 29. minucie Adrian Dziedzic, który pokonał Bartłomieja Krzywickiego. 4 minuty później Patryk Mitkowski doprowadził do remisu. Kiedy już wydawało się, że obydwa zespoły podzielą się punktami sprawy w swoje ręcę wział Marek Chojnacki, który wprowadził nasz zespół w euforię strzelając bramkę w 39. minucie spotkania. Trener Odry Marcin Waniczek poprosił wtedy o przerwę i zdecydował się na wariant gry z wycofanym bramkarzem. Nie przyniosło to oczekiwanego efektu i mogliśmy cieszyć się z 3 punktów.

Cieszymy się ze zwycięstwa na wyjeździe oraz tego, że mimo straty dwóch bramek odrobiliśmy straty i to z nawiązką. Teraz przed nami dwa bardzo ważne mecze, najpierw przed własną publicznością z GKS Ekom Invex Remedies Nowiny, a następnie na wyjeździe z KS Gredar Futsal Team Brzeg.

Skład Futsal Klub Odra Opole: Bartłomiej Krzywicki, Bartosz Konieczny - Thomas Skowronek, Piotr Łopuch, Przemysław Osuchowski, Łukasz Tosik, Alan Bidziński, Dmytro Kryvoruchyshak, Mateusz Bagiński, Stefan Karnatowski, Bartosz Nesterów, Adam Krok, Robert Brzęczek

Trener: Marcin Waniczek
Kierownik drużyny: Paweł Matkowski

ITD24 Remedium Pyskowice: Łukasz Lubczyński, Patryk Płaczek - Wojciech Wołongiewicz, Patryk Mitkowski, Tomasz Misiak, Marek Chojnacki, Mateusz Pazdej, Roman Pigut, Adrian Dziedzic, Rafał Adamczyk, Kamil Michali, Denis Zubek, Łukasz Woźniak

Duet Trenerski: Jacek Podgórski, Rafał Adamczyk
Kierownik drużyny: Damian Barszcz