GSF Gliwice - Futsal 9:2 ITD24 Remedium Pyskowice [relacja]

Wracamy do niedzielnego meczu z naszym rywalem zza miedzy. Nie rozpoczął się on po naszej myśli, bardzo szybko straciliśmy 4 bramki po błędach w szeregach naszej ekipy, które rywale wykorzystywali ze 100% skutecznością. Na listę strzelców w pierwszej części gry wpisywali się tylko gospodarze (Czech x2, Rabiej x2, Pasierb, Lutecki) i niestety na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:6...

Druga część gry to bardziej wyrównana gra, ale też bardziej ostra. Sędzia aż 7 razy wyciągał żółty kartownik. Bramki dla naszej ekipy strzelili Dawid Mucha (po precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego) oraz Rafał Adamczyk (po świentnym strzale z dystansu). Dla gospodarzy braki dołożyli Cygnarowski, Wilk i Szyszko.

Zdecydowanie mecz nie ułożył się po naszej myśli. Trzeba przyznać, że zespół GSF-u był lepszy i przede wszystkim skuteczny.

Kolejna lekcja za nami, kolejny materiał do analizy. Przed nami w tym tygodniu dwie jednostki treningowe i niedzielny mecz ligowy z Heiro Rzeszów, na który już serdecznie wszystkich zapraszamy. Początek meczu o godzinie 16:30.

Skład ITD24 Remedium Pyskowice: Michali, Płaczek - Wołągiewicz, Misiak, Chojnacki, Adamczyk, Kucza, Bladycz, Dziedzic, Mucha, Gawron, Pazdej, Górny, Mierzowski

ŁĄCZY NAS FUTSAL - ŁĄCZY NAS PASJA

Więcej!

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy