Pierwszy sparing na szóstkę

FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice 6:4️ Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze Katowice
Za nami pierwszy podczas tego okresu przygotowawczego sparing. Na początek kilka słów o naszym czwartkowym rywalu.

Drużyna reprezentująca Międzynarodowy Port Lotniczy Pyrzowice, obecnie przygotowująca się do Mistrzostw Portów Lotniczych. Wielokrotni Medaliści MPL oraz turniejów o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego. Zespół prowadzony jest przez Pana Mirosława Olszówkę oraz Rafała Barszcz.

Spotkanie prowadzone było w szybkim tempie, nie brakowało strzałów na bramkę z obydwu stron oraz ciekawych i ładnych trafień. Trener Rafał Adamczyk mógł liczyć na szeroką kadrę, natomiast brakowało jeszcze kilku podstawowych zawodników w naszej ekipie.

"Sparing z Reprezentacja Lotniska miał na celu sprawdzenie w jakich aspektach gry mamy najwięcej rzeczy do poprawy. Przy okazji mogłem zobaczyć jak zawodnicy zachowują się podczas meczu, bo to zawsze coś innego niż gra na treningu. Cieszy mnie duża frekwencja na sparingu, tym bardziej ze jeszcze paru ważnych zawodników nie było. Już w najbliższa środę rozegramy sparing z Piastem Gliwice gdzie będziemy musieli zagrać bardziej skoncentrowani i odpowiedzialniej."- powiedział po spotkaniu Trener FC Pyskowice – Rafał Adamczyk

Wygrana na pewno cieszy i motywuje do dalszej pracy i budowania stabilnej drużyny na zbliżający się sezon. W najbliższym czasie czekają nas 3 jednostki treningowe w tygodniu oraz sparingi z drużynami występującymi w rozgrywkach I ligi oraz Ekstraklasy, o których będziemy informować na bieżąco. Najbliższy sparing już w środę (22.08.) o godzinie 20:30 na hali im. Huberta Wagnera w Pyskowicach! Naszym przeciwnikiem będzie ekstraklasowy Piast Gliwice - Futsal.

ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ!!

ŁĄCZY NAS FUTSAL - ŁĄCZY NAS PASJA

Więcej!

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy