8. kolejka Pyskowickiej Ligi Futsalu za nami

MVP kolejki zostaje... Robert Stańczyk. który strzelił 5 bramek dla Luxbor Travel Line i znacząco przyczynił się do wygranej swojego zespołu.

Komplet wyników 8. kolejki PLF:

Rossmann Futsal Team Pyskowice II 6:15 Luxbor Travel Line
Bramki:Pawlak (3), Panek (2), Kolloch - R. Stańczyk (5), D. Stańczyk (4), A. Borowski (3), P. Borowski (2), Michał Marczewski

Dobrze w mecz weszli zawodnicy Luxbor, którzy po 10 minutach i kilku ładnych dla oka akcjach prowadzili już 3:0. Potem spotkanie się wyrównało, czego efektem były po dwa trafienia z każdej ze stron. W drugiej części gry otworzył się worek z bramkami, Luxbor zdobywał kolejne gole, a licznik zatrzymał się na wyniku 15:6.

Express Rolety 5:5 Domus Futsal Club Łabędy
Bramki: Cichocki (2), Wolny, Rybitwa, Mitkowski - Glowienka (2), Kuźnik, Marcin Rochowicz, Mazalik

Wyrównana pierwsza część spotkania, ale to Domus wykorzystał swoje sytuacje, zamieniając je na bramki. Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Domusa. Druga połowa to prawdziwa wymiana ciosów, która trwała do ostatnich sekund tego pojedynku. Nie brakowało bramek czy rzutów karnych. Ostatecznie Mazalik uratował remis dla zespołu z Łabęd.

Rossmann Futsal Team Pyskowice I 2:8 Warka Team
Bramki: Kolloch, Kata - Połeć (4), Matlak (2), Biernat, Trojanowski

Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana i niespodziewanie po bramkach Kollocha i Katy to Rossmann schodził na przerwę z prowadzeniem 2:1. Później jednak zmęczenie z powodu okrojonego składu dało się we znaki drużynie Rossmanna. Inicjatywę stopniowo zaczęli przejmować zawodnicy Warki, ostatecznie wygrywając wysoko 8:2.

PAUZA - SKAZANI

Zapraszamy na rozgrywki 9. kolejki PLF już w najbliższą niedzielę na halę im. Huberta Wagnera w Pyskowicach od godziny 9:00.