FC REMEDIUM HYBRYD NOVITECH PYSKOWICE 1:5 AZS UMCS LUBLIN FUTSAL TEAM

Wczorajsze starcie z zespołem z Lublina nie rozpoczęło się dla nas dobrze.

Już w 5. minucie Konrad Tarkowski pokonał naszego bramkarza. 7 minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0. W 14. minucie nadzieję w serca gospodarzy wlał Marcin Krzywka, który pokonał bramkarza gości po raz pierwszy w tym spotkaniu. Potem niestety jak się okazało po raz ostatni. Po przerwie goście kilkukrotnie wychodzili z kontrą sam na sam, ale bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Maciej Steindor. Na listę strzelców w drugiej części spotkania wpisywali się już tylko goście. W 30. minucie trzecią swoją bramkę zdobył Konrad Tarkowski, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Mateusz Szafrański. Dzieła zniszczenia dokonał Łukasz Mietlicki podczas, gdy graliśmy z wycofanym bramkarzem.

Dziękujemy naszym kibicom, którzy mimo wszystko po raz kolejny zapełnili szczelnie halę im. Huberta Wagnera i wspierali nas do ostatniej sekundy.

Kolejne spotkanie naszej drużyny to 4 marca i wyjazd do Komprachcic, gdzie zmierzymy się z tamtejszym Berlandem. Następne spotkanie u siebie zagramy 11 marca, a naszym przeciwnikiem będzie nasz sąsiad w ligowej tabeli - Malwee Łódź.

Żółte kartki w tym spotkaniu otrzymali: Mariusz Połeć (Remedium), Mateusz Szafrański (AZS UMCS) oraz Łukasz Mietlicki (AZS UMCS).

Skład FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice: Maciej Steindor, Łukasz Lubczyński - Tomasz Misiak, Mariusz Połeć, Grzegorz Jarząb, Łukasz Saborowski, Sylwester Gładkowski, Marcin Krzywka, Daniel Adamczyk, Wojciech Wołongiewicz, Dawid Burzawa, Dawid Bladycz, Kamil Michali, Mateusz Pazdej

Skład AZS UMCS Lublin Futsal Team: Paweł Furtak, Jakub Wankiewicz, Mateusz Szafrański, Konrad Tarkowski, Artur Sułek, Adrian Parzyszek, Marcin Ostrowski, Wojciech Wiśniewski, Michał Ostrowski, Łukasz Mietlicki, Rafał Król, Rafał Al-Swaiti