Marketing i promocja w rękach Media 360 Group

Kolejne dobre wiadomości, Zarząd Klubu podpisał umowę z Media 360 Group z siedzibą przy ul. Tarnogórskiej 114c w Gliwicach, która będzie współtworzyć marketing i promocję naszego Klubu.

Ta jedna z najbardziej doświadczonych na całym rynku instytucji marketingowych i kreowania wizerunku działa na rynku od wielu lat mając za sobą pasmo sukcesów. W zakresie swojej działalności nasz nowy Partner prowadzi działania związane z kreowaniem wizerunku firm, z którymi współpracuje, przygotowania całości strony medialnej (wszelkiego rodzaju druk, grafika itp.), tworzenie stron internetowych, przygotowanie imprez i oprawy. Zachęcamy wszystkich naszych Partnerów, kibiców, firmy, które poszukują sprawdzonych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań marketingowych, druku - w tym druku wielkoformatowego, banerów reklamowych, stworzenia strony internetowej, sesji fotograficznych czy kreowania reklamy. Nasz Klub właśnie z tych rozwiązań już korzysta – wizytówki, banery, plakaty meczowe, vouchery, zaproszenia, oprawa graficzna.

„Myślę, że podpisanie umowy z najlepszym kreatorem wizerunku w naszej okolicy pozwoli naszemu Klubowi wejść na znacznie wyższy poziom działań marketingowych, które są w dzisiejszym świecie koniecznością. Promocja meczy, partnerów klubu, członków KLUBU 20 będzie prowadzona i nadzorowana przez fachowców z najwyższej półki, którzy przyczynili się do siły marketingowej wielu firm, w tym Piasta Gliwice i GAF Gliwice czyli topowych klubów sportowych w naszej okolicy. Zachęcam wszystkich, którzy potrzebują pomocy w sferze marketingu, druku, kreowania wizerunku, kampanii wyborczej – w przedmiotowej sprawie można kontaktować z Panem Tomasz Hejnar: tel. 533 360 433, t.hejnar@media-360.pl (kontakt można również uzyskać poprzez zakładkę na naszej stronie „Kontakt”)”. (cyt. Prezes Zarządu Rafał Barszcz).

Pan Tomasz Hejnar będzie ponadto członkiem biura marketingowego naszego Klubu i będzie kreował wizerunek naszego Klubu jak i miejmy nadzieję naszych Partnerów Biznesowych i członków Klubu 20.

Szczegółowych informacji o naszym nowym Partnerze można uzyskać na stronie http://www.media-360.pl

Witamy na pokładzie.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy