PRZYGOTOWANIA DO RUNDY REWANŻOWEJ

Mimo, że pierwsza część sezonu zakończyła się już 2 tygodnie temu, to przez ten czas wiele się działo w naszym Klubie.

Zawodnicy trenowali dwa razy w tygodniu oraz rozegrali dwie gry kontrolne. Najpierw zmierzyliśmy się z zespołem Piasta Gliwice U-20, który był na ostatniej prostej przygotowań do występu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Łęczycy. Natomiast w tym tygodniu zagraliśmy z Futsal Akademią Pyskowice U-18, gdzie występuje obecnie 5 naszych zawodników.

W dniu 21 grudnia odbyła się wigilia klubowa, podczas której zawodnicy otrzymali torby sportowe dedykowane dla naszego klubu. W tym miejscu wielkie podziękowania dla firmy FM Sport oraz Strzelnicy Bill. Ponadto nasi zawodnicy i działacze otrzymali vouchery naszych Partnerów i Sponsorów (Spalnia, Zimny Drań oraz Shausha).

Następnie udaliśmy się na halę, gdzie rozegraliśmy wewnętrzny turniej, w którym zagrali zawodnicy, działacze, sztab trenerski oraz organizacyjny Klubu. Rywalizacji towarzyszyło wiele emocji i pozytywnej energii.

Teraz przed nami święta Bożego Narodzenia, a zaraz po nich, w środę wracamy do ciężkiej pracy. Przed nami wiele nowych wyzwań w najbliższym czasie.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy