GWIAZDA POKONANA!

FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice 3:2 Gwiazda Ruda Śląska - Futsal

Za nami ostatni ligowy mecz w tym roku, ale za to jaki... Fenomenalne widowisko w Pyskowicach i co najważniejsze pierwsze 3 punkty!

Doskonale wiedzieliśmy, że czeka nas kolejne bardzo trudne spotkanie. Ponadto w zespole Gwiazdy gra dwóch naszych zawodników z poprzedniego sezonu i na odwrót. Każdy miał sobie coś do udowodnienia.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, goście często atakowali, ale doskonale w bramce spisywał się popularny "Mały". Z czasem dochodziliśmy do coraz lepszych sytuacji. W pierwszych 20. minutach kibice mogli zobaczyć dwie bramki, po jednej dla każdej ze stron. Wynik 1:1 dawał nam nadzieję na dobrą drugą połowę.

I tak też było, druga część spotkania to niesamowicie wyrównana i twarda gra. Wymiana ciosów trwała praktycznie przez całe drugie 20 minut. Ostatecznie to my przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Wynik 3:2 utrzymywał się przez ostatnich 8 minut, ale bardzo dobrze funkcjonująca obrona naszego zespołu była już nie do przedarcia. W ostatnich sekundach emocje sięgały zenitu. Kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego sprawiło spore zamieszanie i zdenerwowanie. Potem nastała wyczekiwana przez nas końcowa syrena, po której w hali przy "Mamucie" zapanował szał radości.

Dziękujemy chłopakom za walkę, Kibicom za wiarę w Nas do samego końca. Pokazaliśmy wreszcie charakter, zbudowana została Drużyna. To zwycięstwo pomoże nam w dalszej pracy.

Strzelcami bramek dla naszego zespołu byli: Mariusz Połeć Sylwester Gładkowski, który strzelił dwie bramki swojemu poprzedniemu klubowi!

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Kibiców, Sponsorów, zawodników, sztabu trenerskiemu, organizatorom meczu. To nasze wspólne zwycięstwo!

.

Teraz czeka nas miesiąc przerwy w ligowych rozgrywkach, ale przed nami intensywny okres treningów i ciężkiej pracy.

Skład Remedium: Wojcik, Steindor - Michali, Misiak, Krzywka, Mierzowski, Adamczyk, Bladycz, Połeć, Gładkowski, Saborowski, Pazdej, Jarząb, Wołongiewicz

Skład Gwiazdy: Cielesta, Barteczka - Hyży, Brysz, Gielza, Jagodziński, Czyżewski, Naleśnik, Górny, Mrowiec, Hiszpański, Małek, Działach, Grzybek