Futsal Klub Odra Opole 5:0 FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice

Pora na krótką relację z niedzielnego spotkania w Opolu.

Początek spotkania to wyrównana gra obydwu zespołów, natomiast z czasem to gospodarze atakowali coraz śmielej i bezlitośnie wykorzystywali nasze błędy. Nie brakowało nam okazji, natomiast nie potrafiliśmy zaskoczyć rywala. Niestety pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 dla Odry. Na drugą połowę wyszliśmy z nastawieniem, żeby powalczyć i pokazać, że się nie poddajemy. I tak właśnie było. Nasi zawodnicy prowadzili grę, nie zrezygnowali z prób atakowania. Na nic się to zdało, ponieważ bardzo dobrze w obronie grali gospodarze. Drugą połowę przegraliśmy 0:1, pokazaliśmy, że nie poddajemy się mimo, że nam nie idzie w tej rundzie. Mimo przegranego meczu plusem jest druga połowa, gdzie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony.

Gratulujemy i dziękujemy za miłe słowa ekipie z Opola.

My natomiast trenujemy dalej. Jutro i w czwartek czekają nas dwa solidne treningi, a potem ostatni mecz ligowy w tej rundzie - przeciwnikiem Gwiazda Ruda Śląska. Zapraszamy już dzisiaj na to spotkanie w niedzielę 10 grudnia o godzinie 18:00 na halę im. Huberta Wagnera w Pyskowicach!