GKS Futsal Tychy 3:0 FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice

Wczorajsze spotkanie z liderem 1 Polska Liga Futsalu zapowiadało się dla nas jako niezwykle trudne spotkanie.

Pierwsza połowa to wyrównana gra obydwu zespołów, choć to gospodarze stworzyli więcej groźnych sytuacji. Dwie z nich bezlitośnie wykorzystali. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:2. Druga część spotkania to ataki obydwu zespołów. Kilka razy zdołaliśmy dojść do dobrych okazji podbramkowych, ale zabrakło wykończenia. Zawodnicy z Tychów natomiast cierpliwie czekali i kontrowali. Udało im się zdobyć trzecią bramkę, jak się okazało ostatnią w tym spotkaniu.

Mimo porażki jest kilka pozytywów w naszym zespole. Polegliśmy na terenie lidera, ale walczyliśmy ambitnie do samego końca. Daje nam to impuls do dalszej pracy.

Szczególne podziękowania kierujemy do grupy naszych Kibiców, którzy wiernie dopingowali nasz zespół przez całe 40 minut!

W tym tygodniu czekają nas dwa treningi oraz niedzielny mecz ligowy z KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, na który już dzisiaj zapraszamy (niedziela, 25 listopada, godzina 18:00).

Skład FC Pyskowice: Łukasz Lubczyński, Maciej Steindor - Tomasz Misiak, Marcin Krzywka, Mateusz Pazdej, Kamil Michali, Dawid Bladycz, Daniel Adamczyk, Łukasz Saborowski, Sylwester Gładkowski, Patryk Kluzek, Adam Mierzowski