MALWEE - REMEDIUM RELACJA

AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź Futsal Team 5:3 FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice

Spotkanie zapowiadało się jako walka dwóch drużyn, którym początek sezonu zdecydowanie nie wyszedł. Od samego początku spotkania widać było, że obydwa zespoły zrobią wszystko, żeby zdobyć komplet punktów. Niestety lepiej w mecz weszli gospodarze, którzy łatwo strzelili nam dwie bramki. W 10. minucie na listę strzelców wpisał się Pomykała, a dwie minuty później Hurnik.

W 14. minucie gospodarze sfaulowali w swoim polu karnym i mieliśmy rzut karny. Na bramkę zamienił go nasz kapitan Tomasz Misiak. W 17. minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Nowakowski, który swo ją bardzo dobrą, indywidualną akcję zakończył pokonaniem bramkarza gospodarzy.

Nasza radość nie trwała jednak długo... Jeszcze w tej samej minucie błąd naszej obrony wykorzystał Trzcinka i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:3.

Po przerwie niestety straciliśmy szybko dwie bramki. Zespołowe akcje Malwee bramkami zakończyli Szymańczuk i Młynarczyk. Potem spotkanie się wyrównało, mieliśmy wiele dogodnych sytuacji, ale niestety zabrakło wykończenia. Dopiero w 28. minucie piłkę do bramki gości skierował Dawid Mucha. Niestety było to nasze ostatnie trafienie w tym spotkaniu. Zaliczyliśmy zatem 5 porażkę w tym sezonie i w niezbyt dobrych humorach wracaliśmy do Pyskowic.

Kolejne doświadczenie dla naszych młodych zawodników, szkoda, że nie udało się wywieźć punktów, bo byliśmy naprawdę blisko.

Skład FC Remedium: Wojcik, Steindor – Michali, Misiak, Mucha, Krzywka – Jarząb, Nowakowski, Bladycz, Gładkowski, Burzawa, Pazdej, Kluzek, Mierzowski

Skład Malwee: Dakhina (Kajetaniak) – Krysiak, Szymańczuk, Pomykała, Hurnik – Młynarczyk, Sztaba, Kamiński, Sobczak, Sekuła, Magnus, Olczak, Trzcinka