Relacja ze spotkania z Heiro Rzeszów.

Wracamy jeszcze do niedzielnego spotkania z Heiro Rzeszów. Czas na krótką relację.

Spotkanie zapowiadało się jako walka drużyn, które w dwóch pierwszych kolejkach poniosły wysokie porażki. Rozpoczęło się ono od wyrównanych ataków obydwu drużyn. Z czasem to zawodnicy Remedium przejęli kontrolę na przebiegiem meczu, co potwierdziła ciekawa akcja naszej pierwszej czwórki zakończona bardzo ładnym trafieniem naszego kapitana - Tomasza Misiaka.

Po tej bramce Heiro ruszyło do ataku i niestety w 15. minucie spotkania Ireneusz Depta strzelał i piłka po rykoszecie wpadła do bramki strzeżonej przez Rafała Wojcika. Do końca pierwszej części meczu mogliśmy oglądać jeszcze kilka ciekawych akcji z obydwu stron.

Druga połowa rozpoczęła się od spokojnej gry, nie brakowało jednak interesujących akcji i dobrych interwencji bramkarza gości. Niesamowicie ciekawie wyglądała końcówka meczu. Najpierw po 6. przewinieniu naszego zespołu przyjezdni mieli przedłużony rzut karny, który obronił nasz debiutujący bramkarz Maciej Steindor. Potem niestety Andrii Lutsiv pokonał naszego młodego bramkarza, a my musieliśmy zacząć gonić wynik. W rolę wycofanego bramkarza wcielił się Tomasz Misiak. To rozwiązanie przyniosło efekt w ostatniej minucie spotkania kiedy to po świetnej akcji piłkę do bramki skierował Dawid Burzawa. Jeszcze na kilka sekund przed końcową syreną mieliśmy genialną szansę na strzelenie bramki, ale świetnie zachował się bramkarz i obrońcy przyjezdnych, którzy wyszli z opresji.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, co chyba nie satysfakcjonowało nikogo. Z drugiej strony obydwie ekipy muszą szanować pierwszy zdobyty w rozgrywkach punkt.

Warto zaznaczyć waleczną postawę naszego młodego zespołu. Była walka do końca, było zaangażowanie. W takich momentach buduje się DRUŻYNA. Czeka nas jeszcze wiele pracy, a wyniki przyjdą z czasem - tak podsumował spotkanie trener Remedium Krzysztof Nos.

Skład FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice: Rafał Wojcik, Maciej Steindor - Łukasz Borowski, Tomasz Misiak, Dawid Mucha, Marcin Krzywka, Grzegorz Gawron, Łukasz Nowakowski, Sylwester Gładkowski, Dawid Burzawa, Łukasz Saborowski, Mateusz Pazdej, Adam Mierzowski, Dominik Stańczyk.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy