Paweł Kobyliński nowym partnerem głównym

Dzień 28 sierpnia 2015r. to kolejna ważna data dla Naszego Klubu. Miło nam poinformować, iż w ten dzień Zarząd Klubu podpisał umowę z Pawłem Kobylińskim, szefem firmy HH Poland S.A. Paweł jest gliwickim przedsiębiorcą, od ponad 10 lat działającym w branży zabawek dla dzieci, jako jeden z największych ich dystrybutorów. Nasz partner, dzięki ogromnym sukcesom na rynku krajowym wspiera wiele inicjatyw społecznych na terenie powiatu gliwickiego. Należy tu wymienić wsparcie dla lokalnych przedszkoli i szkół, gdzie dane placówki mogą liczyć na życzliwość, owocną współpracę, hojność oraz zrozumienie ze strony właściciela HH Poland.

Przedsiębiorca od 2010r. jest także współtwórcą największej imprezy kulturalnej w Gliwicach: corocznego PALMJAZZ Festival.

Z powodzeniem wspiera również sport, gdzie zaangażowany jest w pomoc i rozwój znanego w regionie Klubu Sportów Walki Spartan z Knurowa.

Cieszymy się niezmiernie, że i Naszemu Klubowi udało się pozyskać tak solidnego oraz wierzytelnego partnera!

„Szczególne podziękowania kieruję na ręce Pana Pawła, który wyraził aprobatę dla naszego przedsięwzięcia i którego nie trzeba było „namawiać” do tak szczytnej inicjatywy. Nie jest dziś łatwo znaleźć Przedsiębiorcę, który chciałby się podzielić tym co osiągnął, tak aby inni mogli się rozwijać. Jako człowiek od lat związany ze sportem dawno nie spotkałem tak oddanej osoby, która chce pomóc i działać dla lokalnej społeczności oraz, która zamiast pytać chce działać. Tym bardziej jestem przekonany, iż razem możemy wiele, a Ja wraz z Zarządem oraz drużyną deklarujemy, iż poprzez swoje sukcesy będziemy promować na arenie krajowej osobę Pawła Kobylińskiego oraz HH Polnad S.A.” (mówi Prezes Rafał Barszcz).

Specjalnie dla kibiców postaramy się także przedstawić w najbliższych dniach wywiad z Pawłem Kobylińskim celem zapoznania kibiców z sylwetką naszego nowego partnera.

Więcej informacji o Pawle Kobylińskim i HH Poland znajdziecie na stronach internetowych: pawelkobylinski.pl oraz www.hhpoland.com.pl oraz na Facebook'u: https://www.facebook.com/pages/Pawe%C5%82-Kobyli%C5%84ski/1576591379231457

Witamy na pokładzie.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy