Nowy sezon, a ekipa z 2xm z Pyskowic ponownie dba o naszą witrynę klubową !!!

W nowym sezonie Ekipa z 2 XM z Pyskowic będzie dbać o naszą stronę internetową. Za całej Polski słyszymy głosy, iż mamy jedną z najładniejszych stron w Polskim Futsalu.

Nasz Partner ułatwia wszystkim sympatykom codzienne śledzenie poczynań naszych zawodników. Firma 2xm to prężnie działająca instytucja, która pomaga firmom rozwijać działalność w internecie, dostarczając strony WWW, sklepy internetowe i aplikacje. Oferują jakość i zaangażowanie całego zespołu, na każdym etapie pracy. Zapewniają wiedzę i doświadczenie w projektowaniu rozwiązań, które wzmocnią obecność firmy w internecie.

„Jako Prezes mogę potwierdzić, iż współpraca z 2 XM od pierwszych rozmów była jasna i szybka. Nowoczesność, responsywność, ilość informacji, zastosowane rozwiązania. Miło spotkać takich ludzi i to jeszcze z Pyskowic. Mamy nadzieję, iż wzajemna współpraca pozwoli na wspólną promocję obu podmiotów. Zachęcam zatem wszystkich naszych Partnerów, kibiców, sympatyków, właścicieli firm do korzystania z usług wyjątkowo kreatywnych ludzi.”

Wskazujemy, iż o naszym nowym Partnerze można dowiedzieć się wszystkiego ze strony www.2xm.com.pl. Jeśli potrzebujecie Państwo stworzyć lub odświeżyć własną stronę, promować się w internecie, instalować nowe aplikacje to serdecznie zapraszamy – nie mieliśmy w Pyskowicach i okolicy takiej instytucji – teraz już jest – więc zachęcamy. Prosimy śledzić na bieżąco naszą nową stronę.

Zobacz też

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy